Domů / O nás
Kategorie
Výrobci
Odběr novinek

O nás

EET aplikace už od 490,- Kč bez DPH!

Aplikace EET kalkulačka a EET účtenka vznikla jako reakce na elektronickou evidenci tržeb (EET). Není to komplexní pokladní systém, ale jednoduchý nástroj, který supluje klasické papírové účtenky, které jste dosud používali. Snahou aplikací je, aby Vás neomezovaly v čase ani v učení se pro Vás nevyužitých programů a postupů.

Aplikace EET kalkulačka a EET účtenka se zaměřuje hlavně na to, ja vytisknout celkovou účtenku s předdefinovanými položkami a celkovou částkou k zaplacení. Výsledná papírová nebo elektronická účtenka odpovívá zákonu o EET.

Aplikace EET kalkulačka a EET účtenka jsou plně intuitivní a jejich používání není potřeba žádný složitý návod. K aplikaci dostanete krátký přehledný obrázkový manuál, ze kterého vše pochopíte.

Neplatíte žádné měsíční servisní poplatky ani si nemusíte koupit s aplikací příslušný hardware. Aplikaci můžete použít na svém mobilním telefonu nebo tabletu s Androidem. Platíte pouze jednorázový poplatek za aplikaci, případně za celou sadu (tiskárna nebo tablet + tiskárna) a to je vše. V případě zakoupení celé sady dostanete vše již nainstalované a připravené k okamžitému provozu.

Pokud využijete jednorázovou daňovou úlevu ve výši až 5000,- od ministerstva financí, můžete mít EET řešení zcela nebo téměř zdarma.

Zálohování a obnova dat

Všechny účtenky, které vytvoříte aplikacemi EET kalkulačka a EET účtenka, se automaticky zálohují na vzdálený zabezbečený server. K Vašim datům nemá nikdo přístup a až pouze na Vaše přání v případě změny HW nebo obnovy dat můžeme data odblokovat.

Přehledy a statistiky

V rámci licence máte zdarma na 1 rok přístup do cloudu, kde si můžete přehledně prohlédnout statistiku Vašich tržeb nebo udělat porovnání mezi jednotlivými provozovnami. Každý další rok je zpoplatněn symbolickou částkou 49,- Kč měsíčně nebo 490,- Kč ročně. Tento poplatek hradí náklady na udržování hardware a databází.