Domů / Elektronické registrační pokladny

EET kalkulačka + Smartphone + POS tiskárna


Žádné hodnocení. Kód: B003 Akce Doprava zdarma Doprava zdarma
Značkový smartphone s předinstalovanou EET aplikací, kompletně nastavenou včetně certifikátu, včetně mobilní tiskárny
Výrobce: Evonet.cz
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: Připraveno k odeslání
6.090,00 Kč
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
EET kalkulačka + Smartphone + POS tiskárna

Sada - EET pokladna + tiskárna bez měsíčních poplatků

Kompletní EET řešení jako pokladní systém pro venkovní provozy, jako jsou stánky, letní zábavy, a jiný prodej, kdy nemáte pevné místo. Sada obsahuje smartphone s nainstalovanou aplikací EET kalkulačka a nastavením pro vaši provozovnu. Dále sestava obsahuje mobilní pokladní tiskárnu již spárovanou se smartphonem. Po vybalení tak můžete okamžitě začít markovat. Tiskárna váží pouze 220g, vydrží cca 14h a lze ji mít přichycenou k opasku.

Aplikace EET kalkulačka funguje jako standardní kalkulačka s tiskem. Ovládání je intuitivní. K vytisknutí účtenky budete potřebovat jen o několik vteřin více, než to bylo doteď. Účtujete jen celkovou částku k zaplacení. Účtenky lze také místo tisku odeslat elektronicky na email zákazníka. Všechny účtenky se zálohují do cloudu. V cloudu si také můžete prohlédnout statistiky prodejů za vybrané období.

Pro opakované prodeje stejných položek lze využít přednastavené ceníkové položky, včetně předdefinovaného DPH. U jednorázových prodejů lze pro každou prodávanou položku nastavit vlastní DPH.

Smartphone dle aktuální nabídky s procesorem min 1GHz, 1GB RAM a 5" displejem. Operační systém Android 5.0 a vyšší. Smartphone je již spárovaný s POS tiskárnou a je na něm nainstalovaná a nastavená aplikace EET kalkulačka včetně potřebných certifikátů pro EET.

K odesílání dat na EET je potřeba mít k dispozici internet. Buď přes wifi nebo pomocí datového tarifu v telefonu. Doporučujeme datový tarif Twist Online, kde neplatíte měsíční paušál, ale pouze za data. Datový tarif Twist online je nabitý na 500MB dat, což odpovídá přibližně 25 000 účtenek. Pokud chcete tento tarif k EET kalkulačce, připište to prosím do poznámky. Tarif je zpoplatněn částkou 199,- Kč včetně DPH.

Specifikace
Minimální životnost 50km
Napájení baterie
Šíře kotoučku 57 mm
Neomezeně ceníkových položek ano
Více otevřených účtů ne
Povinná tiskárna ano
Odesílání účtenky na mail ano
Velikost displeje 5"
Odesílání na EET ano
Statistiky prodejů v cloudu
Stornování účtenky ano
Rozpis DPH ano
Přístup k internetu wifi/SIM
Historie prodejů ne
Zálohování do cloudu
Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.